Zbierka pre trpiace zvieratká

V nedeľu, t.j. 29. januára 2012 sa rozbehla dobrovoľnícka akcia, ktorá je zameraná na pomoc zvieratkám, ktoré denne umierajú na rumunských a srbských uliciach na následky snehovej kalamity.

Akcia nabrala celoštátny charakter, zapájajú sa dokonca aj mestá zo susednej Českej republiky. Zorganizovaných je viacero zberných miest v oboch krajinách, kam môžte priniesť čokoľvek, čo by pomohlo dobrovoľníkom pri záchrane úbohých zvierat. Kvôli kapacitným možnostiam a následným problémom s prepravou sa zbierajú len deky alebo koberce ako aj rôzna potrava pre psy od granúl, cez konzervy až po cestoviny. Matrace už kvôli spomínaným dôvodom nebudú posielané do cieľových útulkov, môžte ich ale priniesť do zberných miest, použité budú v slovenských útulkoch.

Keďže situácia je akútna a nejaký ten čas zaberie aj preprava vyzbieraných vecí, srdečne Vás prosíme, neváhajte už ani chvíľu a kontaktujte nás. Možno vďaka Vašej pomoci sa podarí zachrániť nejeden zvierací život. Všetkým, ktorí akciu podporia vopred ďakujeme.

Zoznam a kontakt na zberné miesta nájdete tu.

Ak by ste chceli prispieť finančným darom, môžte tak urobiť prevodom priamo na PayPal účet Glina útulku(Rumunsko).

Záznam bol poslaný Akcie. Ulož ako záložku odkaz.